Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Média
kult
Denní dávka kultury a zábavy

Kult., stálice mezi brněnskými kulturními přehledy, je nedocenitelným pomocníkem pro všechny, kteří chtějí být spolehlivě informováni o brněnském kulturním a společenském dění. Šíře jeho záběru vás překvapí: prostor dostávají i kluby a menší organizace, kvalitní tipy doprovázejí rozhovory se zajímavými osobnostmi a další články. Brňanům je na očích na mnoha frekventovaných místech a spolu se souběžně vydávaným magazínem freetime cílí na lidi různých zájmů a věku. Vychází měsíčně v 10tisícovém nákladu (rozebraném krátce po vydání) a oslovuje až trojnásobný počet lidí.

festivaly
Najděte si váš oblíbený festival!

Hledáte souhrnné informace o významných hudebních, kulturních a zájmových festivalech v Česku a výběrově i na Slovensku? Sáhněte po časopise festivaly:! Přehlednost kalendářového zpracování je doplněna tipy na to nejzajímavější z toho, co se bude dít, rozhovory s umělci a dalšími články! Festivaly: vycházejí dvakrát ročně v 10tisícovém nákladu, jejich čtenost je ovšem téměř dvojnásobná.

kult.cz
Vaše denní dávka kultury a zábavy!

Kult.cz je denně aktualizovaný internetový magazín doplňující tištěný kult. V rubrikách Divadla, Filmy, Hudba, Výstavy, Knihy a Menu naleznete zajímavé články, vždy aktuální programy kulturních zařízení, souhrn rozhovorů, recenzí a pozvánek na probíhající i připravované události a mnoho dalšího.

festivaly-cesko.cz
Vše o festivalech nejen v Česku!

Denně aktualizovaný web festivaly-cesko.cz obsahuje nejen seznam festivalů všeho druhu, ale i kulturních a společenských akcí konaných na území celé České republiky. Na webu najdete zajímavé články, rozhovory a soutěže o hodnotné ceny. Web je unikátní i možností vložit si svůj festival na stránky.