Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Jak na to?
Náhled článku

Datum vložení 29. 11. 2012

Chyba

kult. - magazín s tradicí a širokou čtenářskou základnou

1, 5 milionu rozebraných výtisků od roku 1999 – lidé kult. znají. Je brněnskou stálicí a během let se stal součástí života v Brně. Každý měsíc oslovíme přes 20 000 čtenářů. Zdarma si mohou magazín vzít každý měsíc na více než 250 místech po celé moravské metropoli. Vaše inzerce zasáhne široký okruh čtenářů, které zajímá kultura, dobré jídlo a kvalitní služby v Brně a okolí. Magazín je zdarma a vaši reklamu tak uvidí rádi.


Spolupráce s námi, to je přátelské partnerství, které má význam

Dlouhodobá, vytrvalá a pečlivá péče o naše klienty vedla k tomu, že se mezi naše partnery a pravidelné inzerenty řadí významné brněnské firmy a instituce jako Filharmonie Brno, Městské divadlo Brno, Ikea, Student Agency či Veletrhy Brno. I vy můžete patřit do této společnosti. Spolupracujte s magazínem kult., a můžete se spolehnout, že nám nepůjde jen o vaše peníze, ale především o váš úspěch a o naši dlouhodobou spolupráci. Více na www.mediahill.cz/reference.

Neposkytujeme pouze jednorázové služby, poskytujeme klientský servis vysoké kvality

Našim stávajícím a dlouhodobým partnerům poskytujeme velmi zajímavé inzertní ceny, které získávají na základě našeho slevového a bonusového systému. Provozujeme vlastní webový kulturní portál kult.cz, kde našim klientům poskytujeme prostor pro reklamu zcela zdarma. Magazíny jsou rovněž k dispozici v elektronické podobě na Publeru a Floowie. Dalším bonusem je výroba inzertních podkladů. Pomůžeme a poradíme vám s návrhem reklamy, či zajistíme samotnou výrobu.

S magazínem kult. budete vidět na prestižních a frekventovaných místech

Spravujeme a pečujeme o vlastní distribuční síť se systémem pravidelné distribuce a kontroly. Naším cílem je, aby se všechny aktuální magazíny rozebraly do posledního kusu. Děláme pro to maximum a důkazem je tomu průměrná 5% měsíční remitenda. Magazíny jsou pro čtenáře zcela zdarma k rozebrání na těchto místech: www.mediahill.cz/distribuce

S námi to má smysl

V magazínu kult. nebude v jednom vydání zmínka o 10 restauracích, 20 kinech a 30 divadlech. Z každého oblasti se objeví vždy jen několik málo firem. Budete vidět.

Vaše firma je v Brně, váš trh je v Brně? Náš časopis vychází pro Brno. Naše reklama je cenově dostupná, stojí méně než v celonárodních magazínech a proto s námi ušetříte. Dosáhnete tak zacíleného zviditelnění v Brně a v přilehlém okolí za příznivé ceny.

S námi to má smysl. Neváhejte a zeptejte se na možnosti spolupráce.

Foto, zdroj: www.magazineproduction.com

Autor RedakceZpět