Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Jak na to?

Efektivní distribuce magazínů

Co je nového v distribuci našich magazínu? V roce 2012 jsme upravili počet distribučních míst, na kterých distribuujeme magazínu kult. a jeho příloh. Změnili jsme strategii a v letošním roce v ní budeme pokračovat ve prospěch našich čtenářů a inzerentů.


Kde je zájem o kulturní přehled největší? Naše magazíny umisťujeme na strategická místa Brna. Jde především o stánky společnosti STUDENT AGENCY v Galerii Vaňkovka a v Domě pánů z Lipé, kde se dohromady rozebere přibližně 900 ks. O kult. je velký zájem také v prostorách Městského divadla Brno (400 ks), Mendelovy univerzity (300 ks), SVČ Lužánky (400 ks) nebo v kulturním domě Rubín (260 ks). Všechna místa jsou každý měsíc průběžně sledována a je měřena efektivnost rozebírání časopisů v těchto lokalitách.

Nová strategie a úprava distribuční sítě snížila počet nerozebraných výtisků pod 5 % z celkového množství 10 000 ks měsíčně. Magazín kult. i další tituly se tedy dostanou přesně tam, kam mají – mezi brněnské čtenáře. Naším cílem bylo a je vytvořit stabilní distribuční síť stojanů, které jsou snadno identifikovatelné. V inovaci distribučních míst a stojanů budeme pokračovat i v roce 2013.

V březnu 2013 jsme se stali jedním z mediálních partnerů filmového festivalu Cinema Mundi, v rámci kterého jste mohli vidět nejen naše reklamní bannery s logem kult., ale v hojném počtu také magazíny kult. s přílohou festivaly:. Spojení s festivalem hodnotíme jako velice úspěšné. Během několika dní konání festivalu se podařilo jednorázově zvýšit množství distribuovaných časopisů. Ve dnech od 27. února do 6. března bylo v promítacích místech rozebráno téměř 1 000 ks aktuálního vydání.

Díky naší znalosti Brna a jeho frekventovaných míst distribuujeme letáky a vizitky našich klientů s vysokou efektivitou.

Nezapomeňte si vyzvednout svou denní dávku kultury a zábavy i v novém roce! Najdete ji po celém Brně.

Kompletní seznam distribučních míst.

Autor RedakceZpět