Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Grafika a sazba
Náhled článku

Datum vložení 14. 8. 2011

Grafika a sazba

V našem grafickém studiu dbáme o to nejcennější, a tím je nápad a myšlenka. Proto se soustředíme na vymýšlení grafických návrhů Orientujeme se na nápady, vždyť náš slogan zní: Kopec skvělých nápadů! To je naše přednost, kterou nabízíme svým klientům. Techniku využíváme pouze ke zhmotnění skvělých myšlenek.


Máme vždy nové a originální nápady a řešení. Našim klientům nabízíme komplexní grafické práce na profesionální úrovni. Trvale sledujeme poslední trendy v oblasti internetových řešení, grafiky a designu. Spolupracuje s řadou skvělých grafiků a za dobu naší činnosti jsme se naučili rozlišovat a zadávat práci jendotlivým grafikům podle jejich schopností.

Specializujeme se na tvorbu grafického zpracování inzerce a garantujeme vám spokojenost s návratem vaší investice do reklamy. Připravíme pro vás jakékoliv tištěné propagační materiály, ať už se jedná o vizitky, letáčky, katalogy, billboardy či jiné tiskoviny.

Grafika pro vaši tištěnou a internetovou reklamu
1. Katalogy, prospekty, brožury, letáky, plakáty
- vybrat si můžete z několika grafických návrhů, ze kterých připravíme vzor pro zpracování např. celého katalogu
2. Obálky a sazba knih, časopisů, magazínů, periodických a neperiodických tiskovin
- snažíme se číst mezi řádky a zachytit skutečného ducha, kterého vložíme do vzhledu obálky, do textu i do bloku pohled bude vybízet k detailnímu prostudování a i v grafických detailech si bude oko libovat
3. Výroční zprávy, portfolia
- i takové informace umíme vkusnou formou prezentovat, grafické zpracování bude vaše klienty a zaměstnance pobízet k začtení
4. Kalendáře, poznámkové bloky
- zajistíme maximální kvalitu fotografií a obrázků pro umístění do kalendáře či bloku
5. Vizitky, hlavičkové papíry, obálky
- zanechejte spolu s vizitkou či hlavičkovým papírem něco více něž jen kontaktní informace – dotkněte se emocí druhých přes tyto malé pozornosti

Nahlédneme do nabídky vaší konkurence tak, abychom dokázali určit vaše firemní přednosti a prosadit je mezi těmi nejlepšími na trhu. Grafické návrhy vytváříme s maximální účinností na danou cílovou skupinu vašich zákazníků.

V případě zájmu o grafické zpracování vašich tiskovin či inzerce kontaktujte Obchodní oddělení na tel. č.: 777 221 936 nebo emailu: obchod@mediahill.cz.

Autor Media HillZpět