Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 27. 8. 2014

Chyba
Chyba
Chyba

Zářijový kult. s Vladimírem Mišíkem

Po prázdninové pauze opět vychází populární brněnský magazín kult. Jeho obálku zdobí tvář legendy české hudby Vladimíra Mišíka. V titulním rozhovoru se zamýšlí mimo jiné nad rozdíly mezi muzikanty i posluchači z doby jeho mládí a těch současných.


Brněnská divadla měla o prázdninách tradiční dovolenou. Milovníci kultury proto trávili čas hlavně na hudebních festivalech. Recenze připomenou ten s názvem Beseda u Bigbítu a debutové album kontroverzní české kapely Hentai Corporation. Léto však přeje i čtenářům. Teplé večery někteří z nich trávili nad knihou Kostnice u sv. Jakuba. A nejspíš toho nelitovali. Stejně jako diváci, kteří se do některého z brněnských kin půjdou podívat na nový film Woodyho Allena Kouzlo měsíčního svitu.

Hudební festivaly rozhodně nejsou pouze letní výsadou. To ostatně na konci září dokážou pořadatelé Henry Lee Festu. Na něm vystoupí například kapely The Prostitutes a domácí My Dead Cat. Jejich členové proto Kultu zodpověděli tradiční sadu anketních otázek.

Součástí magazínu je obvyklý freetime, v němž samozřejmě nechybí množství tipů na kulturní události a také příloha vzdělání+

Prázdniny pomalu končí, ale to neznamená, že by lidé v následujících měsících neměli dost možností, jak trávit svůj volný čas. To mimochodem dokáže i několik kratších článků o akcích, které rozhodně stojí za pozornost. Podobně jako celé zářijové číslo magazínu kult.


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:

Říjnové číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. září 2014
Uzávěrka komerční inzerce: 18. září 2014
Datum vydání: 26. září 2014

Autor RedakceZpět