Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 29. 8. 2016

Chyba
Chyba

Zářijový kult. s Michalem Přibáněm

Nebude to trvat dlouho a i léto roku 2016 se nenávratně stane minulostí. Fanoušci umění však nemají důvod ke smutku. Jak dokazuje nejnovější vydání magazínu kult., mají před sebou dostatek kulturních podnětů. Prostřednictvím titulního rozhovoru s literárním historikem Michalem Přibáněm se mimo jiné dozvědí, že neprohloupí, když do blížícího se podzimu vstoupí četbou románu Všechno je jenom dvakrát.


Literatura hraje prim také mezi recenzemi. Dozvíte se, zda stojí za to investovat do historického románu Mladý Mesiáš nebo díla s výmluvným názvem Tajemství doktora Freuda. A že máte chuť zajít si na nějakou výstavu? Nabízí se například ta pojmenovaná Super hanc petram v katedrále svatého Petra a Pavla v Brně, jíž je věnováno pojednání nejrozsáhlejší.

Zavedenou rubriku Sondáž tentokrát plní odpovědi populární herečky Šárky Vaculíkové, vystupující například v Divadle Bolka Polívky. Ještě o něco mladší lidé se objevují v rubrice Představujeme, jelikož pracují na velmi zajímavém projektu autorského muzikálu o Karlu IV.

Nejen kulturou živ je člověk a kult. si to uvědomuje. Proto radí, zda a proč zajít na něco dobrého do Café TeeVee v brněnské Běhounské ulici nebo se rovnou přihlásit do kuchařské školy Vaření hravě.

Součástí magazínu je obvyklý freetime, v němž samozřejmě nechybí množství dalších tipů na kulturní události napříč žánry.

Blížící se méně prosluněné období rozhodně neznamená, že by lidé neměli dost možností, jak trávit volný čas. To mimochodem dokáže i několik kratších článků o akcích, které rozhodně stojí za pozornost. Podobně jako celé zářijové číslo magazínu kult.


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:

Říjnové číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 12. září 2016
Uzávěrka komerční inzerce: 19. září 2016
Datum vydání: 27. září 2016

Autor RedakceZpět