Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 29. 8. 2012

Chyba
Chyba
Chyba
Chyba

Zářijové číslo magazínu kult. s Milanem Holendou

Zářijové číslo přináší rozhovor s brněnským hercem Milanem Holendou, soutěže o hodnotné ceny a jako obvykle aktuální recenze. Mlsná tužka představuje a hodnotí restauraci Lloyd’s.


V zářijovém čísle Kultu můžete soutěžit, a to o lístky na brněnské koncerty kapely XIII. století, Heleny Vondráčkové nebo Jiřího Stivína. Lákavá je i Irská taneční show. Věcnými cenami jsou DVD možná největšího hitu letošní filmové sezony Avengrers a balení psychostimulantu Acutil.

Zářijové číslo je také nabité recenzemi. Milovníci hudby se mohou k poslechu nechat inspirovat recenzí nové album Petera Lipy. Zjistíte, zda stojí za to vyrazit na další snímek hyperaktivního Woodyho Allena Do Říma s láskou nebo si koupit DVD s režijním debutem Angeliny Jolie V zemi krve a medu. Milovníci literatury ocení recenzi knih 2666 Roberta Bolaňa, Nový život Orhana Pamuka nebo cestopisné Albánie.

Magazíny freetime a vzdělání+ vyšly spolu s Kultem a nechybí v nich programy, jak jste zvyklí, ani tipy na akce či adresáře jazykových škol. V zářijovém magazínu kult. najdete množství dalších recenzí i tipů, proto neváhejte a dopřejte si porci kulturních zážitků!

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Říjnové vydání magazínu kult. s přílohou menu?
Redakční uzávěka (programy): 10. září 2012
Uzávěrka inzerce: 20. září 2012
Datum vydání: 27. září 2012

Autor RedakceZpět