Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 30. 8. 2011

Zářijové číslo magazínu kult. s duem DVA

Po prázdninových měsících Brno opět ožívá. Zářijový magazín Kult bude ideálním průvodcem pro Váš kulturní život během babího léta. V titulním rozhovoru s duem DVA se dozvíte, jak využívají zvuky z kuchyně nebo štěkot jezevčíka ve svých písních. Folklor neexistujících národů i hudbu z neexistujících rádií už znají jejich posluchači po celé Evropě a i vy se můžete dočíst mnohé o jejich tvorbě i dalších plánech.


Naše Mlsná tužka nás tentokrát dovede na staronové místo. Zrekonstruovaná Stopkova pivnice se opět stává centrem brněnského společenského života i gastronomie a Vy s Kultem můžete soutěžit o poukázky na 500 Kč do tohoto skvostného zařízení.S Kultem můžete soutěžit také o lístky na listopadový koncert skupiny Nazareth, říjnové vystoupení famózních Gipsy Kings nebo o lístky a orientální překvapení na festivaluTales of Sahara. Mimo to máme již tradičně připraveny vstupenky do kina Lucerna. Nebojte se zkusit své štěstí!

Přichází doba vinobraní a vy si můžete vybrat, jestli se chcete vydat někam do vinařské oblasti, například na Pálavské vinobraní, nebo jen do Olympie, která se také na pár dní promění v someliérské centrum. Nejen vínem je však člověk živ. V Kultu si můžete přečíst recenzi na nový román Miloše Urbana s houbařskou tematikou či na nová alba českých kapel Tata Bojs a Koňaboj.

V zářijové Kultu najdete množství dalších recenzí i tipů, proto neváhejte a dopřejte si porci kulturních zážitků!

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Říjnové číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 5. září 2011
Uzávěrka komerční inzerce: 15. září 2011
Datum vydání: 26. září 2011

Autor J.Z.Zpět