Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 7. 9. 2010

Zářijové číslo magazínu kult. s Charlie Straight

Ve stylově vínové barvě přichází s končícími prázdninami i zářijové číslo magazínu kult., které přináší rozhovor s kapelou Charlie Straight, jejíž název si mnozí pamatují díky jejich trojitém úspěchu při letošním udělování cen Anděl. Za skupinu odpovídal charismatický frontman Albert Černý!


Naši recenzenti se pro vás tentokrát podívali na film Zatím spolu, zatím živi, poslechli si nejnovější (come-backové) album Richarda Müllera nazvané a přečetli si knížky Zn. Hledám chlapa a Malý vetřelec. Pro rodiče máme recenzi na dětskou hororovou knihu Usnula jsem!

Magazín kult. je samozřejmě plný tipů na zajímavé brzce podzimní akce. Nejen starší generace ocení ruské Alexandrovce, pro děti je přichystáno nové představení Hudba v Čechách, Češi v hudbě v Divadle Polárka. Literární událostí měsíce bude Brněnské kulturní HOSTování a z výstav si nenechejte ujít stále trvající Bienále grafického designu v Moravské galerii nebo akce na brněnském výstavišti.

Září bude plné příležitostí k ochutnání dobrého jídla i pití – zajeďte si třeba na Bylinkové slavnosti do Čejkovic nebo se na kole stavte „na jedno" do pivovaru Černá Hora, kde se koná tradiční Pivní pouť. Burčák vám bude určitě chutnat na Pálavském vinobraní v Mikulově, na které můžete vyhrát vstupenky – zalistujte na stranu 8 nebo se podívejte sem!

Abychom vám zpříjemnili přechod z léta do podzimu, připravili jsme pro vássoutěží hned několik – většinu z nich najdete v magazínu na straně 8, po dalších dvou pak zapátrejte uvnitř časopisu. A o co soutěžíme? Vyhrát můžete vstupenky na Muchovu epopej v Městském divadle Brno, na mystické představení Shaolin, již tradiční Jazzovou mši, koncert Guns N‘ Roses nebo představení Poslední ze žhavých milenců s excelující Simonou Stašovou v hlavní roli!

V zářijovém magazínu kult. vám přinášíme i malou ochutnávku nové image, která se v příštích číslech projeví v celém designu časopisu. Změnou prošlo například logo magazínu kult. a dalších titulů vydavatelství Media Hill. Jak se vám líbí? Napište nám na redakce(at)kult.cz.

Autor RedakceZpět