Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 28. 11. 2013

Chyba

Vychází prosincové číslo magazínu puls+ věnované pohybovému aparátu

Právě vychází prosincové číslo magazínu o zdraví a zdravém životním stylu puls+. Věnuje se bolestem pohybového aparátu a chorobám prostaty.


Právě vychází prosincové číslo magazínu o zdraví a zdravém životním stylu puls+. Věnuje se bolestem pohybového aparátu a chorobám prostaty.

Na to, jak zdravým pohybem předcházet bolestem kloubů, jsme se zeptali majitelky Fit studia Jana, paní Jany Šimkové. Zapátrali jsme také po alternativních možnostech léčby našeho pohybového aparátu a dočtete se, jaké preparáty použít, aby se naše problémy podařilo účinně eliminovat. 

Věnujeme se samozřejmě i zdravému pohybu dětí, protože prevence bolestí i deformit pohybového aparátu by nás měla provázet už od raného věku. V prosincovém magazínu puls+ k tomuto tématu naleznete, mimo jiné, i rozhovor s tvůrci televizního pořadu Hýbánky

Končí měsíc mužské solidarity – Movember. Akce, která upozorňuje na často přehlížená onemocnění prostaty. Jak se zbytnění, záněty nebo nádorové onemocnění projeví a jak jim lze účinné čelit? Na tyto i další otázky odpovídal primář urologického oddělení Fakultní nemocnice Brno MUDr. Gabriel Varga. A samozřejmě přinášíme i přehled preparátů, které mužům pomohou při počínajících problémech s močením.

Prosincový puls+ samozřejmě myslí i na přicházející Vánoce. Věnuje se tématu, které mnohé z nás trápí – jak dostát všem vánočním tradicím a přitom nepřibrat, případně si nezpůsobit zažívací obtíže? V textu s příznačným názvem Odlehčené Vánoce přinášíme několik tipů na úpravu vánočního jídelníčku, které nás snad podobných problémů zbaví.

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:

Lednové číslo magazínu puls:
Uzávěrka komerční inzerce: 18. prosince 2013
Datum vydání: 27. prosince 2013

Prohlédněte si aktuální číslo magazínu puls zde!

Obsah lednového čísla:
Lednový puls+ o předsevzetích

Asi se shodneme na tom, že začátek roku je obdobím bilancování. S příchodem nového roku máme tendence měnit své životy. Jsme pevně rozhodnuti přestat kouřit, zhubnout, více sportovat... A v lednovém vydání magazínu puls+ vám poradíme, jak na to. Renomovaného dietologa se zeptáme, jak hubnout zdravě a bez hladu. Vyzpovídáme brněnské osobnosti, zda i ony si dávají „nesplnitelná“ předsevzetí. 

Dalším velkým tématem bude problematika kouření. Jak vám s odvykáním může pomoct lékař a jak lékárník? A elektronická cigareta? 


Autor RedakceZpět