Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 13. 4. 2021

Věř, běž a dokážeš s Raegem a Kultem

Obálka dubnového čísla magazínu KULT! tentokrát patří Ladislavu Phamovi alias Raegovi, který se rozpovídal o svém životě, hudební tvorbě i plánech do budoucna. Kromě velkého rozhovoru s ním si přečtete i recenze na jeho knihu a nové album. Prolétneme svět filmů, seriálů, knih i počítačových her. Vezmeme vás také zpět časem a zhlédnete krásy 18. století na zámku Valtice.


Obálka dubnového čísla magazínu KULT! tentokrát patří Ladislavu Phamovi alias Raegovi, který se rozpovídal o svém životě, hudební tvorbě i plánech do budoucna. Kromě velkého rozhovoru s ním si přečtete i recenze na jeho knihunové album. Prolétneme svět filmů, seriálů, knih i počítačových her. Vezmeme vás také zpět časem a zhlédnete krásy 18. století na zámku Valtice.Věř, běž a dokážeš – tak zní životní heslo zpěváka a rappera Raega, který nám poskytl velký rozhovor a stal se tváří dubnového čísla Kultu. Kde získává inspiraci pro svou hudbu? Jaký byl návrat na hudební scénu a co připravuje pro své fanoušky? To všem se dozvíte. Přečtete si rovněž recenze na jeho nové album Nesmíš to vzdát a knihu Věř, běž a dokážeš.
Filmová rubrika rozebere další počin společnosti Disney WandaVision, drama Bílý tygr či dobrodružný western Zprávy ze světa. Také potěšíme všechny milovníky Hry o trůny, protože na příští rok se chystá prequel z doby zhruba 300 let před seriálovými událostmi. 
S kastelánem Richardem Svobodou vás vezmeme na valtický zámek, který se pyšní krásnou barokní výzdobou. A to nejen architektonickými prvky, ale také dobovými oděvy Šáruš History Fashion. Když vyrazíte do Valtic a budete mít štěstí, můžete potkat vznešenou šlechtu, jak se v nich po zámku prochází. Tím ale historická rubrika nekončí, připomeneme také kořeny Králova Pole.
Muziku tentokrát reprezentuje soubor novinek od Supraphonu. Obzvlášť potěšíme milovníky klasické hudby, nicméně v seznamu najdete i audioknihu. Dáváte-li přednost papíru, možná vás zaujmou staří dobří Hoši od bobří řeky Jaroslava Foglara, avšak v novém vydání od nakladatelství Albatros. Od sbírání bobříků si odskočíme k dnes již vzácnému umění platnéřství, které sice pozbylo svůj praktický účel, vznešenost však nikoli.
O návrat zpět do dnešní doby se postará Alan Munteanu zakladatel Mikrofarmy, řemeslného řeznictví, které provozuje dvě vlastní bistra. Jak se dnes podniká v koronavirem zasaženém pohostinství? A čím se Mikrofarma odlišuje od běžného řeznictví?
Závěrem potěšíme nadšence do her – z deskovek vás postrašíme třeba ZÓNOU: Tajemstvím Černobylu a ohlásíme návrat nostalgického RPG Baldur’s Gate.
Autor Redakce,

Autor RedakceZpět