Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 27. 1. 2014

Chyba

Únorový puls+ o zubech a homocysteinu

Únorové vydání magazínu puls+ se zaměřuje na péči o zuby. Věnuje se i tématu zvýšené únavy a v neposlední řadě přibližuje roli homocysteinu v lidském organismu.


Únorové vydání magazínu puls+ se zaměřuje na péči o zuby. Věnuje se i tématu zvýšené únavy a v neposlední řadě přibližuje roli homocysteinu v lidském organismu.

V únorovém čísle magazínu puls+ jsme se zaměřili na téma, které leckoho z nás straší ve snech – péči o zuby. O tom, proč se lidé bojí zubařů a jak o své zuby pečovat, abychom se bát nemuseli, jsme si povídali s renomovaným zubním lékařem. Dočtete se samozřejmě i o tom, jak pečovat o zuby svých dětí a jak se stravovat, aby vám chrup dlouho vydržel. Přineseme i tipy na pomůcky, které nám usnadní naše snahy. 

Víte, co je to homocystein? Vše o této látce a její roli v našem organismu se dozvíte v druhém únorovém rozhovoru, ke kterému jsme pozvali MUDr. Karla Erbena, odborníka na slovo vzatého. 

Uprostřed zimy také mnohé z nás trápí zvýšená únava, ve druhém letošním čísle se dozvíte, jak s ní úspěšně bojovat.

Připomínáme uzávěrku březnového čísla:
Číslo 3/2014:
Uzávěrka komerční inzerce: 20. února 2014
Datum vydání: 27. února 2014

Březnové vydání se z větší části bude věnovat péči o náš zrak, ať už z hlediska lékaře, nebo optika. Přineseme rady a tipy, jak udržet naše oči zdravé, co dělat pro jejich dobrou kondici a jak poznat blížící se problém. Dozvíte se také, co pro váš zrak může udělat optik i jaké jsou nové trendy v oblasti oční péče. Druhým, neméně zajímavým tématem třetího čísla bude rozvoj mozku. 11. březen je vyhlášen Evropským dnem mozku a my se zaměříme na trénink mozku, přístroje a přípravky, které pomohou ke zlepšení mozkových funkcí.

Prohlédněte si aktuální číslo magazínu puls zde!

Autor RedakceZpět