Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 29. 1. 2016

Chyba
Chyba

Únorový kult. se zpěvačkou Lenny

Zatímco venkovní teploty skáčou po rekordních hodnotách z jedné strany křivky na druhou, magazín kult. zůstává pro všechny své fanoušky jistotou. Jeho únorovou obálku navíc zdobí jedna z nejhezčích tváří současné české hudby. Lenny v hlavním rozhovoru čísla mimo jiné svou bezprostředností dokazuje, proč si za relativně krátkou dobu získala takový zástup posluchačů.


Aby toho nebylo málo, i druhý rozsáhlý rozhovor představuje velmi pohlednou ženu. Je jí Zuzzi Husarová, jediný člověk, který se v České republice věnuje takzvanému Mind coachingu. Že nevíte, co znamená? O důvod víc, proč nalistovat příslušnou stránku.

Za to však stojí i ty zbývající. Například díky kulturní zpovědi řezbáře Holuba nebo tradiční saděaktuálních recenzí. Zabývají se knihami (civilní fantasy román Sbírka ctností a sbírka fejetonů Anni Geislerové nazvaná krátce P.S.), divadelním představením nového sdružení Napříč.cz nebo výstavou v Paláci šlechtičen Ryba v lidové kultuře. Nejrozsáhlejší text tohoto typu upozorňuje na příchod právem oslavovaného filmu Saulův syn do českých kin.

Na čtenáře samozřejmě čeká i nějaká ta gastronomická perlička nebo různá hudební i jiná doporučení. Je toho jednoduše hodně, minimálně stejně, jako je pro magazín obvyklé. Nechybí ani stěžejní programy a tipy na vybrané akce. Bez ohledu na aktuální počasí si milovníci kultury také v únoru užijí své. Znovu i díky Kultu.

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:

Březnové číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. února 2016
Uzávěrka komerční inzerce: 18. února 2016
Datum vydání: 26. února 2016

Autor RedakceZpět