Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 31. 1. 2017

Chyba
Chyba

Únorový kult. s Michalem Prokopem

Loni oslavil úctyhodné životné jubileum, ale do hudebního důchodu se Michal Prokop nechystá. Čerstvý sedmdesátník to všem svým fanouškům dokáže mimo jiné na chystaném koncertu v Sono Centru. Rozhodli jsme se proto takříkajíc chytit příležitost za pačesy a legendárního frontmana kapely Framus Five vyzpovídat.


Loni oslavil úctyhodné životné jubileum, ale do hudebního důchodu se Michal Prokop nechystá. Čerstvý sedmdesátník to všem svým fanouškům dokáže mimo jiné na chystaném koncertu v Sono Centru. Rozhodli jsme se proto takříkajíc chytit příležitost za pačesy a legendárního frontmana kapely Framus Five vyzpovídat.


Třeba už máte všechny vánoční dárky přečtené a říkáte si, po kterých knihách sáhnout teď. Druhý letošní kult. nabízí zevrubné zhodnocení hned dvou takových možností. Jedná se o ženský román Pařížské rekviem a především netradiční literární obraz holocaustu Mischling. Na mnohem zábavnější notu hrají v Městském divadle Brno, konkrétně v inscenaci Ryba potmě.

Že nejraději posloucháte kvalitní hudbu v soukromí domova, případně ve sluchátkách? Prostřednictvím tradiční sady otázek upozorňujeme na nové album brněnského muzikanta Zdeňka Krále. Početné zástupy milovníků detektivek pak jistě potěší rozhovor s Petrem Lukasem z Letohrádku Mitrovských, zaměřený především na tamní výstavu věnovanou slavným strážcům zákona.

Na čtenáře samozřejmě čeká i nějaká ta gastronomická perlička nebo různá hudební i jiná doporučení. Je toho jednoduše hodně, minimálně stejně, jako je pro magazín obvyklé. Nechybí ani stěžejní programy tipy na vybrané akce. Bez ohledu na aktuální počasí si milovníci kultury také v únoru užijí. Znovu i díky kultu.

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:

Březnové číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. února 2017
Uzávěrka komerční inzerce: 17. února 2017
Datum vydání: 27. února 2017

Autor RedakceZpět