Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 25. 1. 2011

Únorové číslo magazínu kult. s Vratko Rohoněm

Obálka únorového čísla je tematicky šedá, podobně jako únorové dny. Magazín kult. vám však bohatou kulturní nabídkou a zajímavými články nejkratší měsíc roku jistě projasní. Přináší rozhovor se zpěvákem a frontmanem skupiny Iné kafe Vratko Rohoněm, o tom, jak se z několika vzpomínkových koncertů stalo československé turné po klubech, o rozdílech mezi českým a slovenským publikem, o hudebním průmyslu, o Karlu Gottovi, o pilotování letadel, ale především o muzice.


V únorovém magazínu kult. si můžete přečíst recenzi na nové album acidjazzových průkopníků Jamiroquai Rock Dust Light Star, na novou inscenaci Oldřich a Božena, která v prosinci měla premiéru v Mahenově divadle a na film Cizinec, v němž můžeme vidět Johnnyho Deppa a Angelinu Jolie.

Mimo to kult. obsahuje spoustu tipů na zajímavé akce všeho druhu. Děti také nepřijdou zkrátka. Na jevišti divadla Polárka totiž můžeme očekávat novou inscenaci Kutilové aneb Jak se staví dům, která bude mít v tomto měsíci premiéru. Pokud chcete zažít něco, co vám vžene adrenalin do žil, nechejte se zlákat na Freestyle Motocross Race Brno 2011, který se koná už 5. února ve veletržním areálu!  A pokud z toho všeho dostanete hlad, můžete sami vyzkoušet, zda se vám také příjemně večeří v Brabander living restaurantu, jako naší Mlsné tužce.

Novinkou je množství soutěží! V únorovém magazínu kult. je jim věnována celá strana. Zasláním sms se správnou odpovědí na soutěžní otázku můžete vyhrát vstupenky na oceňované představení Zapomenuté světloDivadla U stolu nebo na muzikál Sugar! v Městském divadle Brno, který vzniknul na základě legendárního filmu Někdo to rád horké. Pokud byste raději navštívili nějakou hudební akci, můžete si vysoutěžit lístky na Mira Žbirku, na pražský koncert skupiny Wishbone Ash nebo na unikátní show japonským bubeníků Yamato v Janáčkově divadle. Zcela z jiného soudku, ale neméně lákavá, je poslední soutěž - o vstupenky na zmiňovaný Freestyle Motocross Race. Nejen tyto, ale i další soutěže naleznete na adresewww.kult.cz/divadlo-kino-hudba/souteze.

Autor J.Z.Zpět