Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 14. 8. 2011

Tvorba webových stránek

Nemáme tým programátorů, který by vyráběl webové stránky, jako na běžícím pásu. Proč taky? Vytvořit kvalitní webovou stránku potřebuje čas. Naprogramovat stránky lze snadno za pár dní, ale vymyslet je tak, aby dobře fungovaly, aby klienta vhodně reprezentovaly, aby se na internetu neztratily, aby se na ně návštěvníci rádi vraceli, to zabere pěknou řádku dnů až měsíců. I webové stránky musí uzrát. Předmětem naší činnosti je tedy především analýza, rozbor, strategický plán a finální příprava při tvorbě webových stránek.


U webových stránek je to podobně jako u auta, jde u něj také o celkový vzhled, funkčnost, praktičnost a užitečnost. Vůbec vám nesejde na tom, který dělník a jak přimontoval vačkovou hřídel, i přesto, že vačková hřídel je nezbytně nutná pro chod motoru auta.

My se proto zaměřujeme na tvorbu stránek, ne na pouhé programování. V oblasti programování spolupracuje s vybranými a ověřenými firmami.

Webové stránky realizujeme od počáteční analýzy klíčových slov, zajištění domény a webhostingu, přes vlastní tvorbu stránek, jejich správu a aktualizaci, až po marketingové služby zvyšující návštěvnost webu.

Realizované stránky:
www.kult.cz
www.mediahill.cz
www.festivaly-cesko.cz
www.hjs.cz

V případě zájmu o tvorbu webových stránek kontaktujte Obchodní oddělení na tel. č.: 777 221 936 nebo emailu: obchod@mediahill.cz.

Autor Media HillZpět