Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 5. 10. 2020

Říjnový Kult s Divadlem MALÉhRY

Přestože po letním uvolnění atmosféra znovu houstne a omezení se množí, pevně věříme, že kulturní život již tentokrát zcela nezadusí. I proto vychází nové číslo Kultu, aby vám bylo průvodcem také v dnech říjnových.


Přestože po letním uvolnění atmosféra znovu houstne a omezení se množí, pevně věříme, že kulturní život již tentokrát zcela nezadusí. I proto vychází nové číslo Kultu, aby vám bylo průvodcem také v dnech říjnových.

S počátkem tohoto měsíce přichází kávový festival, tentokrát s novým názvem a koncepcí. Jaká bude jeho letošní náplň a zaměření, se dočtete i na našich stránkách. Do kina vás tentokrát netradičně pozveme na snímek polské produkce, přičemž filmový je i knižní tip, jelikož literárně-publicisticky zpracovává příběh Jana Mikoláška ze snímku Šarlatán. Protože s pěveckými kratochvílemi se zdá být na pár týdnů utrum, mohou zpěvumilní z vás pookřát alespoň v Dietrichsteinském paláci na Zelňáku, odkud se teď linou kramářské písně. A pro připomínku, že mnozí na tom byli i hůř, stačí skočit do špilberských kasemat na jednu originální výstavu a pak třeba k Babinskému na jedno. Tak tedy pivu zdar a viru zmar!
Autor Redakce,

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:

Listopadové číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. října 2020
Uzávěrka komerční inzerce: 18. října 2020
Datum vydání: 26. října 2020

Autor RedakceZpět