Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 26. 9. 2014

Chyba
Chyba
Chyba

Říjnový kult. se Simonou Pekovou

Říjnové číslo magazínu kult. zaujme titulním rozhovorem se známou brněnskou herečkou Simonou Pekovou, která momentálně baví diváky HaDivadla. To zahájilo novou divadelní sezónu Zámkem Franze Kafky, ve kterém hraje Hostinskou. Rozhovor se však ani náhodou netočí pouze kolem něj.


Zámku se věnuje i jedna z recenzí. Divadlo dále reprezentuje zhodnocení podobně klasickýchMrtvých duší v Městském divadle Brno. Lidé, kterým se z nějakého důvodu nechce opouštět pohodlí bytu, se dozví, jak čas i tak strávit kulturně. Například s knihou Václavy Kahudy Vítr, tma, přítomnost nebo se zdařilým českým filmem Fair Play, který nedávno vyšel i na DVD.

Brno už poněkolikáté navštíví se svou show Zdeněk Izer. Udělal si čas zodpovědět Kultu tradičníanketní otázky.

Po měsíční pauze se vrací rubrika Mlsná tužka. Takzvaně na paškál si tentokrát bere Soul Bistro, ve kterém se kritikovi jídel, restaurací i obsluhy velmi líbilo.

Z penza článků si připomenutí zaslouží mimo jiné ten o koncertním cyklu Bacha na Mozarta!, který by neměl vynechat žádný fanoušek moderně pojaté klasické hudby.

Součástí magazínu je obvyklý freetime a tentokrát i menu?.
Říjnový kult. tak mimo obvyklého množství zážitků kulturních nabízí i rozptýlení v oblasti gastronomické, která se stává dalším důvodem, proč se celým magazínem nechat inspirovat.


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Listopadové číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. října 2014
Uzávěrka komerční inzerce: 17. října 2014
Datum vydání: 27. října 2014

Autor RedakceZpět