Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 1. 10. 2018

Chyba
Chyba

Říjnový Kult. s Vendulou Chalánkovou

V novém říjnovém čísle Kultu najdete hned dva rozhovory s mimořádně inspirativními osobnostmi. Výtvarnice Vendula Chalánková na sebe již mnohokrát upozornila svým osobitým stylem.


V novém říjnovém čísle Kultu najdete hned dva rozhovory s mimořádně inspirativními osobnostmi. Výtvarnice Vendula Chalánková na sebe již mnohokrát upozornila svým osobitým stylem, ať už šlo o věrné přemalovávání solárních panelů, párků s hořčicí či to byly její komiksy inspirované reálnými situacemi.
Veronika Kačo zase navzdory svému talentu zatím nepatří mezi veřejně známé osobnosti, a proto jsme právě ji zařadili do rubriky Představujeme. Majitelka prvotřídního hlasu a citu pro pohyb předává své zkušenosti ve workshopech romského tance a vede soubor Cikne Čhave.

Dostanete také několik tipů na to, co zajímavého můžete v podzimních dnech podniknout. Pokud jste tak ještě neučinili, navštivte Slovanskou epopej a sbírku plakátů Alfonse Muchy na výstavišti. V rámci letošního připomínkového osmičkového roku také doporučujeme zhlédnout hru ‘68 v HaDivadle anebo můžete zajít na jedinou Plovárnu, která má otevřeno i v říjnu. Jde totiž o kavárnu na místě někdejšího městského koupaliště - provoz čerstvě zahájila na zrekonstruovaném Mendlově náměstí. 

Ani na podzim v Brně nuda nebude!
Autor Redakce,

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Listopadové číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. října 2018
Uzávěrka komerční inzerce: 18. října 2018
Datum vydání: 29. října 2018

Autor RedakceZpět