Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 27. 9. 2012

Chyba
Chyba
Chyba

Říjnový kult. s režisérem Tomášem Vorlem

Říjnové číslo magazínu kult. zaujme titulním rozhovorem s režisérem Tomášem Vorlem při příležitosti uvedení jeho nového filmu Cesta do lesa do kin, soutěžemi o mimořádně zajímavé ceny nebo samozřejmým souborem aktuálních recenzí.


Zhodnocení se tentokrát dočkalo divadelní představení divadla Reduta Nenápadný půvab buržoazie, hudební CD Tak mě tu máš Jaromíra Nohavici a bezesporu zajímavý film Hasta la vista! Novinkou na DVD je vydání akční klasiky Dvojitý zásah. Literaturu zastupují dva oceňované romány, a sice Good night, Džerzy a Země prokletých.

Čtenáři mohou soutěžit o vstupenky na divadelní představení Ringova škola života a zdarma se podívat i na několik očekávaných koncertů – kapel Elán a Olympic nebo Heleny Vondráčkové. Všechny milovníky filmu jistě potěší možnost vyhrát vstupenky na chystaný festival náročných filmů Visions of Light. Hmotné ceny zastupuje DVD s hitem sezóny Avengers.

Rubrika Mlsná tužka se tentokrát zaměřila na restauraci a penzion Linden, sídlící na Mácově ulici.

 

Součástí magazínu je obvyklý freetime a tentokrát i menu?, v němž samozřejmě nechybí množství tipů na zajímavé restaurace nebo jejich speciality.

Říjnový kult. tak mimo obvyklého množství zážitků kulturních nabízí i rozptýlení v oblasti gastronomické, která se stává dalším důvodem, proč se celým magazínem nechat inspirovat.


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Listopadové číslo magazínu kult. s přílohou festivaly:
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. října 2012
Uzávěrka komerční inzerce: 19. října 2012
Datum vydání: 26. října 2012

Autor RedakceZpět