Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 29. 9. 2016

Chyba
Chyba

Říjnový kult. s Ivem Jahelkou

Říjnové vydání magazínu kult. zaujme na první pohled fotkou Iva Jahelky na titulní straně. Jak je dobrým zvykem, předznamenává tak respondenta hlavního rozhovoru celého časopisu. Točí se kolem jeho ojedinělé pozice na české hudební scéně, originálního přístupu k tvorbě i chystaného brněnského koncertu.


Titulní rozhovor rozhodně nezůstává jediným důvodem, proč se do nového čísla magazínu začíst. Tím dalším mohou být například recenze přibližující klady a případné zápory netradiční knihy Příběh lidského těla, výstavy Lev a orlice na hradě Veveří nebo divadelní inscenace Frank V., kterou uvádí v Městském divadle Brno. Tamtéž chystají také premiéru muzikálu se slavným názvem Limonádový Joe. Při té příležitosti položili redaktoři tradiční sadu anketních otázek představiteli titulní úlohy Lukáši Janotovi.

Nové číslo volně dostupného časopisu toho nabízí ještě mnohem více. Právem láká třeba do Hvězdárny a planetária Brno nebo na Mezinárodní strojírenský veletrh, a to prostřednictvím článků plných vyčerpávajících informací.

Součástí magazínu je obvyklý freetime. Říjnový kult. nabízí kromě obvyklého množství kulturních zážitků i rozptýlení v oblasti gastronomické, která se stává dalším důvodem, proč se jednotlivými tipy a texty nechat inspirovat.

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Listopadové číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. října 2016
Uzávěrka komerční inzerce: 18. října 2016
Datum vydání: 27. října 2016

Autor RedakceZpět