Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 26. 9. 2011

Říjnový freetime 10/2011

Magazín freetime prošel změnou. Poprvé totiž vychází samostatně. Nechybí mu obvyklá programová část, ale ani tipy, kam v říjnu v Brně vyrazit za kulturou.


Programové části jsme lehce upravili vzezření k lepší orientaci a doplnili ji tipy na akce. Říjen je měsícem, ve kterém to bude v Brně opravdu žít. Do Brna totiž dorazí známý Cirk La Putyka, o lístkymůžete soutěžit na webukult.cz nebo v magazínu kult. Taneční nadšence jistě potěší festivalNatřikrát, který uvede několik představení současného tance. Centrum Stadec chystá koncertznámého hudebníka Vladimíra Mišíka. Přinášíme tipy i na filmy, které můžete právě zhlédnoutv kině. Jedná se o Rodinu Roberta Sedláčka a komedii Johny English. Vášniví čtenáři najdou zasetip na knihuAnny Enquistové, uznávané spisovatelky, s názvem Kontrapunkt. Kniha v sobě snoubí psychologii a vášeň pro hudbu. To celé na pozadí příběhu matky, která přijde o svou dceru avyrovnává se s její smrtí.


Vy, co se již teď nemůžete dočkat dalšího freetimu, sledujte web kult.cz – každý den přinášíme nové anové tipy na kulturní akce, knihy, filmy, výstavy, hudbu a mnohé další.

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Listopadové číslo magazínu freetime
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 6. října 2011
Uzávěrka komerční inzerce: 17. října 2011
Datum vydání: 25. října 2011

Autor RedakceZpět