Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 29. 9. 2010

Říjnové číslo magazínu kult. s Josefem Buchtou

Podzim se nenápadně vplížil do města – červenají se šípky, jeřabiny i listoví stromů a červená se také titulní strana říjnového čísla magazínu kult. Najdete v něm rozhovor s trumpetistou, impresáriem, kapelníkem a manažerem Josefem Buchtou, který vás mimo jiné pozve na několik kvalitních podzimních hudebních událostí.


Z recenzí vám tentokrát nabízíme dvě divadelní – na hudební komedii Škola základ života a epochální představení Muchova epopej v Městském divadle Brno a z filmů americký akčňák Benga v záloze. V hudbě se vypravíme na Slovensko, kde se rozprostírá Krajina rovina, vrcholné album Jany Kirschner, a pak poletíme zpátky do Brna, kde vydala kapela Poletíme?nové album Skupina dobře vypadajících mužů. Na Slovensko se pak zase vrátíme, a to v recenzi knihy Jánošíci s těžkou hlavou.

Mlsná tužka vás zavede do Restaurantu Hansen v brněnském Besedním domě. Na menu tam najdete poctivou kuchyni z časů rakousko-uherské monarchie.

V magazínu kult. objevíte i spoustu tipů na zajímavé říjnové akce, na své si zaručeně přijde každý –  sportovci, milovníci klasické i populární hudby nebo jazzu, divadelní nadšenci, cestovatelé i příznivci alternativního tance a nezávislého filmu. Podívejte se na stranu 8, kde najdete přehled „top“ akcí měsíce října (a také soutěže!), a začtěte se do rubriky Tipy, začínající na straně 15.

Krásný podzim plný příjemných nejen kulturních zážitků vám přeje redakce magazínu kult.!

Autor RadakceZpět