Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 27. 9. 2011

Říjnové číslo magazínu kult. s Čankišou

Říjnový magazín kult. přináší do přicházejícího podzimu spoustu tipů a inspirace. V rozhovoru se zpěvákem kapely Čankišou – Karlem Heřmanem se dočtete několik zajímavých informací o kapele, ale především o novém albu Faÿt, o které se soutěží na webu kultu. Můžete se nechat zlákat na několik zajímavých akcí – na Festival Milujeme stromy, na koncert Czech Virtuosi nebo na Fashion show v centru Olympia.


Naše Mlsná tužka vás tentokrát dovede do přízemí historicky cenné budovy Husova sboru, chrámu československé církve husitské, kde najdeme café restaurant Avia. Nespoléhá se však pouze na svou architektonickou slávu, ale buduje také tu gastronomickou. A to se jí daří skvěle.

V říjnovém čísle kultu můžete také soutěžit, a to o lístky na představení slavného cirku La Putyka inspirovaného hospodským prostředím, o lístky nakoncert Daniela Landy či na večer udílení Poct festivalu …příští vlna/next wave… nebo na koncert uskupení The Australian Pink Floyd Show. Specialitou jsou vstupenky do wellness centra Infinit, kde můžete dát odpočinout svému tělu. Nebojte se zkusit své štěstí!

Odpočinout si můžete také v kině na filmu Šéfové na zabití nebo u poslechu nového alba Attitude kapely United Flavour. Náročnější mohou pak navštívitdivadelní představení Romance pro křídlovku či se pustit do souborného vydání Havlových her.

Součástí říjnového kultu. jemagazín vzdělání+, ve kterém najdete zajímavý článek o studiu v zahraničí nebo tipy, kde se v Brně učit jazyky. 
Magazín freetime vyšel samostatně a nechybí v něm programy ani tipy na akce.

V říjnovém kultu najdete množství dalších recenzí i tipů, proto neváhejte a dopřejte si porci kulturních zážitků!

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Listopadové číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 6. října 2011
Uzávěrka komerční inzerce: 17. října 2011
Datum vydání: 25. října 2011

Autor RedakceZpět