Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 1. 10. 2013

Puls+ nový titul o zdraví a životním stylu

První číslo nového titulu s názvem Puls+ vychází na konci října a máte se opravdu na co těšit! Magazín je zaměřen na široké spektrum informací o zdraví a zdravém životním stylu. Dočtete se v něm o příčinách nemocí i metodách, jak jim předcházet pomocí léků, bylin i alternativní medicíny. Těšit se můžete samozřejmě i na rozhovory a tipy známých osobností z veřejného i lékařského prostředí.


V magazínu najdete informace o sezónních onemocněních i chorobách chronických, jako jsou respirační nemoci, deprese, problémy pohybového aparátu, alergie, cukrovka a podobně. Zaměřuje se na všechny věkové skupiny – od dětí až po seniory a nabízí relevantní a ověřené informace jak z oblasti klasické, tak i alternativní medicíny.

Slovo dostanou také odborníci na slovo vzatí – lékaři, hygienici, lékárníci, bylinkáři či psychologové. V každém čísle si samozřejmě můžete přečíst i rozhovor se zajímavou osobností o tom, co dělá pro své zdraví a jaké metody a postupy léčby preferuje.

Nebudou chybět ani tipy na novinky v lékárnách a srovnání preparátů, které s tou kterou nemocí dokáží zatočit. K celkové dobré kondici samozřejmě přispívá hlavně zdravý životní styl – kvalitní strava, pohyb a i duševní pohoda. I těmto tématům se bude puls+ věnovat.

Bližší informace na tel.: 777 221 983

Uzávěrka prvního čísla:
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. října 2013
Uzávěrka komerční inzerce: 21. října 2013
Datum vydání: 29. října 2013

Obsah druhého čísla:

Letošní druhé vydání magazínu puls+ bude velmi vánoční. Zaměří se na zdravé vánoční hodování a nápadité dárky z lékáren pro zdraví a celkovou pohodu. Dočtete se v něm i o příčinách, prevenci a léčení chorob pohybového aparátu a o úrazech dětí, kterých v tomto období přibývá. Přinese i rozhovory s odborníky na danou tematiku, srovnání léků v nabídce lékáren, tipy na bylinky a přírodní preparáty, které pomáhají s hojením a zlepšují celkovou kondici.

Obsah prvního čísla roku 2014:
Lednový magazín puls+ se bude věnovat, jak jinak, dietám. Najdete v něm velké srovnání léků i přírodních produktů, které účinně pomáhají v boji s přebytečnými kilogramy. Zaměří se ale samozřejmě také na zdravé hubnutí – vyvážený jídelníček a dostatečný pohyb. Dočtete se v něm i o nemocech zažívacího traktu a na naše dotazy odpoví odborníci na výživu. Leden je také obdobím, kdy se zvyšuje výskyt duševních onemocnění. Magazín puls+ přinese tipy, jak duševní onemocnění rozpoznat a jak s nimi úspěšně bojovat za použití klasických i přírodních léčiv.

Autor RedakceZpět