Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 29. 10. 2013

Chyba

První puls+ o respiračních chorobách a podzimním smutnění

V listopadovém vydání nového magazínu puls+ najdou čtenáři rozhovor na velmi aktuální téma - respirační nemoci, které v tomto pošmourném počasí trápí nejen nás, ale i naše děti. Dozvíte se v něm, mimo jiné, jak se před útočícími viry účinně bránit a také jaký je rozdíl mezi nachlazením a chřipkou.


V listopadovém vydání nového magazínu puls+ najdou čtenáři rozhovor s ředitelem Krajské hygienické stanice v Brně MUDr. Janem Němečkem na velmi aktuální téma - respirační nemoci, které v tomto pošmourném počasí trápí nejen nás, ale i naše děti. Dozvíte se v něm, mimo jiné, jak se před útočícími viry účinně bránit a také jaký je rozdíl mezi nachlazením a chřipkou.

Míříte při prvním příznaku nachlazení do lékárny? V magazínu puls+ najdete přehled vitamínů C a přehled bylinek, které jsou léty prověřenými zbraněmi proti neduhům dýchacích cest a hlavně – umí i účinně posilovat imunitu!

Dáváte přednost přírodním zdrojům vitamínů, ale zdá se vám nabídka listopadové zeleniny chudá? Zapátrali jsme v nabídce farmářů a pěstitelů a našli skutečné lahůdky – zkuste je a nejen obohatíte svůj jídelníček, ale podpoříte i své zdraví.

Ubývá slunečního svitu, dny se krátí a deprese útočí. Jak ji rozpoznat a účinně léčit, jsme se zeptali primáře Psychiatrické nemocnice MUDr. Petra Stožického. Víte, že proti smutkům a duševní nepohodě se dá účinně bojovat i bylinkami a volně prodejnými léky? I jejich přehled najdete v novém magazínu puls+. Neváhejte si vzít náš nový magazín v distribučních stojanech!

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Prosincové číslo magazínu puls:
Uzávěrka komerční inzerce: 20. listopadu 2013
Datum vydání: 27. listopadu 2013

Prohlédněte si aktuální číslo magazínu puls zde!

Autor RedakceZpět