Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 28. 12. 2014

Chyba
Chyba

První kult. roku 2015 s Rudolfem Švaříčkem

Leden pro vášnivé i amatérské cestovatele znamená mimo jiné měsíc, kdy se v Brně koná festival GO Kamera. Letos tomu nebude jinak. Ba co víc, stále populárnější akce oslaví už osmnácté narozeniny. Důvodů, proč vyzpovídat jejího duchovního otce Rudolfa Švaříčka, se proto našlo mnoho.


Lednový kult. však nezaujme pouze čtenáře se zálibou v navštěvování různých koutů naší planety. Filmoví diváci se dozvědí, zda se jim vyplatí dvě hodiny strávené v sedačce některého z kin při sledování francouzského dramatu Sils Maria. Autoři dalších recenzí jim doporučují také návštěvu brněnských divadel, tentokrát konkrétně divadla Národního nebo o poznání komornějšího Divadla U stolu. Vedení toho prvního boduje s moderním baletem Game Over, jejich kolegové s čechovovskou adaptací Námluvy, Medvěd

Fanoušci hudebně svébytných bratří Ebenů zjistí, v jaké poloze se nese jejich nejnovější album Čas holin a ti, které oslovuje spíše tvorba mladé Hany Robinson, se dozvědí několik perliček (nejen) o jejím kulturním vkusu.

Společně s Kultem vstupuje do nového roku i rubrika Mlsná tužka. A to velice stylově, jelikož bistro La Fufu si vysloužilo maximální možné hodnocení ve všech směrech.

Součástí magazínu je obvyklý freetime, s jehož pomocí si jistě každý v následujícím měsíci najde to své kulturní rozptýlení.

Prohlédněte si aktuální číslo magazínu kult. zde!


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Únorové číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 12. ledna 2015
Uzávěrka komerční inzerce: 19. ledna 2015
Datum vydání: 27. ledna 2015

Autor RedakceZpět