Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 27. 12. 2013

Chyba
Chyba
Chyba

První kult. roku 2014! Lednový kult. s Rudolfem Švaříčkem

Lednové číslo magazínu kult. zaujme rozhovorem s cestovatelem Rudolfem Švaříčkem nebo obsáhlým souborem aktuálních recenzí. Ty filmové se zaměřily jak na kino, v podobě chystané premiéry filmu S Moliérem na kole, tak na DVD.


Lednové číslo magazínu kult. zaujme rozhovorem s cestovatelem Rudolfem Švaříčkem nebo obsáhlým souborem aktuálních recenzí. Ty filmové se zaměřily jak na kino, v podobě chystané premiéry filmu S Moliérem na kole, tak na DVD. V tomto formátu totiž vyšel film Území mrazu, který zaujme především fanoušky klasického thrilleru. 

Milovníky divadla jistě potěší zhodnocení inscenace P.Š.T. v Huse na provázku. Redaktoři nezapomněli ani na hudební novinku brněnské kapely Insania. Literární oblast reprezentuje text hodnotící bestseller Konec prokrastinace nebo další z řady knih cestovatele Miloslava Stingla, tentokrát nazvanou Indiáni na válečné stezce.

Klasickým románem se pak zaobírá recenzentka novinky populárního Simona Mawera nazvané jednoduše Pád. Prostřednictvím anketních otázek mohou tentokrát čtenáři blíže poznat slovenského divadelního režiséra Lukáše Brutovského.

Společně s kultem vychází i první letošní číslo nového magazínu plesy(). V něm najdou všichni fanoušci tradičních společenských událostí seznam všech významnějších plesů ze začátku roku v Brně a okolí.

Součástí magazínu je obvyklý freetime, s jehož pomocí si jistě každý v následujícím měsíci najde to své kulturní rozptýlení. Vyhrát navíc může například vstupenky na očekávané koncerty Marty Kubišové, Hany Zagorové nebo kapel Divokej Bill a Smokie.

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Únorové číslo magazínu kult. s přílohou plesy()
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. ledna 2014
Uzávěrka komerční inzerce: 20. ledna 2014
Datum vydání: 27. ledna 2014

Prohlédněte si aktuální číslo magazínu kult. zde!

Autor RedakceZpět