Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 27. 11. 2012

První číslo nového magazínu bydlíte*

Zdravím všechny milovníky kvalitního bydlení. Všechny, kteří si užívají bydlení ve svém, ale i ty, kteří o takovém bydlení sní. Všem těmto skvělým lidičkám, ale nejen jim, je určen nový magazín bydlíte*, který tímto číslem začal vycházet ve městě Brně.


V pilotním čísle si přečtete rozhovor s architektem Daliborem Borákem, se kterým jsme si povídali především o pasivních domech, dále získáte pár dobrých rad o vytápění a jak uspořit v zimě za teplo. Také se dozvíte zajímavé informace o budově nového Divadla na Orlí a o moderní stavbě budovy Hvězdárny a planetária na Kraví hoře, která získala ocenění Stavba roku České republiky 2012.

Navzdory všem negativním zprávám, které procházejí jako neviditelné záření všemi typy médií, jsme začali vydávat magazín o bydlení. Není na čase obrátit a dát průchod pozitivním informacím? Copak nejsme šikovní a úspěšní, když chceme? A proto budeme magazín bydlíte* připravovat tak, abyste v něm našli informace, které vás zajímají a které by v něm neměly chybět. Jsme zvědaví na vaše názory, rady a doporučení. Zajímá nás, jak bydlíte!

A pokud se chcete v některém z dalších čísel pochlubit tím, jak bydlíte, nebo naopak zveřejnit, co zajímavého pro bydlení vyrábíte, prodáváte, tvoříte a děláte, tak nám napište. Příští březnové číslo vyjde 27. února 2013 a vy v něm můžete ostatním ukázat, nejen jak bydlíte*!


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Březnové číslo magazínu bydlíte*
Redakční uzávěrka: 11. února 2013
Uzávěrka komerční inzerce: 20. února 2013
Datum vydání: 27. února 2013

Autor Radek HolíkZpět