Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 2. 12. 2019

Prosincový Kult s Radůzou

Předvánoční atmosféra zaplavila ulice a je vidět na každém kroku. Pokud zůstáváte imunní vůči tlaku na to, co všechno byste měli do Vánoc stihnout, a dokážete si stále utrhnou


Předvánoční atmosféra zaplavila ulice a je vidět na každém kroku. Pokud zůstáváte imunní vůči tlaku na to, co všechno byste měli do Vánoc stihnout, a dokážete si stále utrhnout trochu volna, inspirujte se pro jeho nejvhodnější využití v našem magazínu.

Jako obvykle vám přinášíme tipy jak na dobrou četbu, tak na filmovou a divadelní podívanou. Pro "brnology" je určena nová publikace o městských symbolech aneb pečetích, znacích a vlajkách Brna a jeho městských částí, s jejímž autorem Petrem Houzarem přinášíme rozhovor.
Kromě něj v tomto prosincovém čísle naleznete také exkluzivní rozhovor s populární písničkářkou a skladatelkou Radůzou, během jehož čtení zjistíte, jak inspirativní osobností tato zpěvačka je. Pokud zatoužíte vyzkoušet něco originálního, přečtěte si o projektu Šáruš History Fashion, který nabízí focení v kostýmech ve stylu 18. století. Vtělte se do rokokových dam a kavalírů a užijte si například piknik na zámku!
A pokud dostanete chuť na ryze současnou kávu či drink, můžete směle zavítat do nového podniku Vyšší princip, který pro vás vyzkoušela naše stálá redaktorka a kávová specialistka Kačka Bilíková.


Autor Redakce,

 

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Prosincového číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 9. prosince 2019
Uzávěrka komerční inzerce: 13. prosince 2019
Datum vydání: 21. prosince 2019

Autor RedakceZpět