Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 28. 11. 2013

Chyba
Chyba

Prosincový kult. s Vojtou Dykem

Prosincové číslo magazínu kult. zaujme rozhovorem s Vojtou Dykem, mužem mnoha profesí, obsáhlým souborem aktuálních recenzí z několika oblastí nebo obvyklým penzem soutěží o zajímavé a hodnotné ceny.


Prosincové číslo magazínu kult. zaujme rozhovorem s Vojtou Dykem, mužem mnoha profesí, obsáhlým souborem aktuálních recenzí z několika oblastí nebo obvyklým penzem soutěží o zajímavé a hodnotné ceny. Čtenáři mohou soutěžit o vstupenky na koncerty kapely Čechomor nebo aktuální DVD Ladi Kerndla. Dále mohou vyhrát jeden z pěti odkládacích stolků od společnosti Ikea.

Jako hlavní recenze čísla tentokrát stojí v popředí zhodnocení debutu Slovácká epopej protřelé undergroundové textařky a zpěvačky s jednoduchým krycím jménem Mucha.

Dále se čtenáři dozví, jestli stojí za to jít do kina na nový francouzský film Jen 17 nebo si koupit DVD s thrillerem Tísňová linka. Brněnskou divadelní scénu tentokrát reprezentují nové inscenace HaDivadla Sežereš sám sebe (Platonov) a Reduty, která do nové sezóny vstoupila klasickou Norou. Nejen do divadla nebo kina však mohou vést kroky obyvatel moravské metropole. V Muzeu Šlapanice je donutí přemýšlet výstava s jednoznačným názvem Smrt je jen začátek... Neobvyklé téma překvapivě zpracoval také John Irving ve svém románu V jedné osobě.

Kromě mnoha tipů a článků, které navedou kultury chtivého člověka správným směrem, čtenáře jistě zaujme také anketní rozhovor s kmenovou herečkou Městského divadla Brno Radkou Coufalovou. Součástí magazínu je obvyklý freetime, s jehož pomocí si jistě každý v následujícím měsíci najde to své kulturní rozptýlení.

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Lednové číslo magazínu kult. s přílohou plesy()
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. prosince 2013
Uzávěrka komerční inzerce: 18. prosince 2013
Datum vydání: 27. prosince 2013

Prohlédněte si aktuální číslo magazínu kult. zde!

Autor RedakceZpět