Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 28. 11. 2016

Chyba
Chyba

Prosincový kult. s Lucií Bílou

Dlouhodobě nejpopulárnější česká zpěvačka nebo královna českého popu. To jsou pouze dvě z mnoha přízvisek, kterými lidé rádi titulují Lucií Bílou. Umělkyni, která pravidelně koncertuje a vydává nová alba, jelikož stále cítí potřebu neustrnout na jednom místě. Zkraje prosince znovu vystoupí i v Brně a Kultu se ji při té příležitosti podařilo vyzpovídat.


Prosincový kult. s Lucií BílouDlouhodobě nejpopulárnější česká zpěvačka nebo královna českého popu. To jsou pouze dvě z mnoha přízvisek, kterými lidé rádi titulují Lucií Bílou. Umělkyni, která pravidelně koncertuje a vydává nová alba, jelikož stále cítí potřebu neustrnout na jednom místě. Zkraje prosince znovu vystoupí i v Brně a Kultu se ji při té příležitosti podařilo vyzpovídat.

Ačkoli je rozhovor s Lucií Bílou do značné míry hlavním lákadlem vánočního vydání magazínu, pochopitelně jich opět nabízí mnohem více. Zaujme například další sada aktuálních recenzí. Věnují se velezajímavé výstavě Tajemství romského šperku, novému nastudování slavného Limonádového Joea v Městském divadle Brno nebo očekávané novince Evžena Bočka pod slibným názvem Aristokratka na koni.

Na své si znovu přijdou také milovníci kvalitního stravování, konkrétně představením kavárny VERONIcaffé a představení dalšího z rozměrů oblíbených kurzů s všeříkajícím názvem Vaření hravě.

Kromě mnohonásobné České slavice redaktoři nechali promluvit také Sabinu Machačovou, dramaturgyni BuranTeatru a všechny členy brněnské kapely Real Eyes, která má čerstvě na svém kontě nové album a před sebou jeho křest ve Staré Pekárně.

Součástí magazínu je obvyklý freetime, s jehož pomocí si jistě každý i v posledním měsíci v roce 2016 najde kulturní rozptýlení, které odpovídá právě jeho kulturnímu naturelu. Množství konkrétnějších tipů formou samostatných článků pochopitelně nechybí ani tentokrát, za všechny připomeňme exkluzivní informace o blížícím se dalším ročníku JazzFestBrno 2017. 

Čtenáře může navíc v jakkoli mrazivém počasí hřát pocit, že stejně dobře se o rady k využití jeho volného času postará kult. i v roce následujícím. Už teď vám do něj všichni členové redakce přejí jen to nejlepší.


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Lednové číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 9. prosince 2016
Uzávěrka komerční inzerce: 16. prosince 2016
Datum vydání: 28. prosince 2016


Autor RedakceZpět