Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 28. 11. 2010

Prosincový kult. s Jiřím Knihou

S koncem listopadu je tu prosincové číslo magazínu kult., tentokrát tematicky posypané sněhovými vločkami. Na obálce i v titulním rozhovoru se vám představí herec Jiří Kniha, kterého můžete spatřit v Divadle Husa na provázku nebo v komické improvizační show Comedy Express (a v dalších projektech, ale o tom více v rozhovoru).


V další části magazínu vám představíme restauraci U bílého beránka a potom se hned vrhneme na recenze. Podíváme se do Mahenova divadla na komediální Moravské sekretářky a do Městského divadla Brno na tragického Oidipa krále.

Milým hudebním tipem na vánoční dárek bude určitě nové album Hany Hegerové Mlýnské kolo v srdci mém. Ohlédnutím za děním na brněnské hudební scéně v listopadu jsou dvě recenze – na Tribute to Frank Sinatra v Hale Vodova a koncert k 70. výročí Orchestru Gustava Broma v brněnském Metro Music Baru. Z filmů se nechte nalákat na Záměnu, oddechovku pro dámy i pány.

Z knížek jsme pro vás vybrali mezigenerační fantasy novinku Middlestonečeského autora Pavla Horny. Pro děti je nachystaná recenze na výstavu, kterou ocení stejnou měrou i jejich rodiče – Večerníčky a pohádky v Baron Trenck Gallery. Setkáte se na ní s Bobem a Bobkem, Patem a Matem nebo kouzelným uzlem na kapesníky Hermíny Týrlové – tedy sváteční setkání pro advent jak vyšité!

Několik stran tipů na akce vás určitě inspiruje – ať už máte chuť na velkolepou výstavu či adventní koncert nebo chcete vzít děti na divadelní představení. Podrobné programy najdete jako obvykle v další části magazínu. A nezapomeňte s námi soutěžit – tentokrát hrajeme o zajímavé šperky!

Autor Media HillZpět