Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 27. 11. 2012

Chyba
Chyba
Chyba

Prosincový kult. s Janem Dungelem

Prosincové číslo magazínu kult. zaujme rozhovorem s Janem Dungelem – cestovatelem a mužem mnoha profesí, obsáhlým souborem aktuálních recenzí z několika oblastí nebo obvyklým penzem soutěží o zajímavé a hodnotné ceny. Čtenáři mohou soutěžit o vstupenky na koncerty kapely Kamelot nebo jubilantky Marty Kubišové. Dále mohou vyhrát jeden z pěti odkládacích stolků od společnosti Ikea.


Filmové recenze se zaměřily jak na kino, v podobě chystané premiéry francouzské komedie Oui, šéfe!, tak na DVD. V tomto formátu totiž vyšel film Rock of Ages, který zaujme nejen příznivce kytarové muziky. Milovníky divadla jistě potěší zhodnocení inscenace Kabaret Kafka v Redutě. Redaktoři nezapomněli ani na hudební novinku kapely Alvik. A literární oblast reprezentují texty hodnotící román Klub nenapravitelných optimistů a rozhovor s prezidentským kandidátem Milošem Zemanem Zpověď informovaného optimisty.

Společně s kultem vychází i první číslo nového magazínu bydlíte*.

Součástí magazínu je obvyklý freetime, s jehož pomocí si jistě každý v následujícím měsíci najde to své kulturní rozptýlení.


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Lednové číslo magazínu kult. s přílohou vzdělání+
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. prosince 2012
Uzávěrka komerční inzerce: 20. prosince 2012
Datum vydání: 27. prosince 2012

Autor RedakceZpět