Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 30. 11. 2011

Prosincové číslo magazínu kult. s Robertem Fulghumem

Prosincový magazín kult. přináší rozhovor se známým a u nás velmi oblíbeným spisovatelem Robertem Fulghumem, článek o chystaném představení, ve kterém vystoupí francouzský herec Pierre Richard, nebo informace o koncertu virtuózního kytaristy Eduarda Fernándeze.


Mlsné tužce tentokrát hodnotíme restauraci Na Švábce, která se snaží budit dojem klasického hostince, a zatím se jí to daří.

V prosincovém čísle časopisu kult. můžete také soutěžit, a to o lístky na představení Pokoj v Divadle Bolka Polívky, akci Vánoční cirkus, projektABBA the show 2012 nebo na Novoroční koncert s přípitkem.

Nechybí ani obvyklá dávka recenzí. Tentokrát přinášíme tři recenze na divadelní představení – Mrzáka Studia Marta, Výkřiky do tmy Činoherní scény Městského divadla Brno a Amazonii Buranteatru. Nenechali jsme si ujít ani tak velkou událost jako je vydání sólové desky Tonyi Graves nebo vydání románu Paganiniho smlouva Larse Keplera. A chystáte-li se v době předvánočního shonu do kina, můžete se nechat inspirovat recenzí Rumový deník je retro zrada.

Magazín freetime vyšel společně s dárky… jako součást magazínu kult. Ve freetimu nechybí programy, kde zjistíte, kam a kdy vyrazit za kulturou. V dárcích objevíte tipy na vánoční dárky a článek o vánočních trzích. V prosincovém čísle magazínu kult. se skrývá množství dalších recenzí i tipů, proto neváhejte a dopřejte si porci kulturních zážitků!


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla: 
Lednové číslo magazínu kult. s přílohou vzdělání+
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 5. prosince 2011 
Uzávěrka komerční inzerce: 16. prosince 2011 
Datum vydání: 28. prosince 2011

Autor RedakceZpět