Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 13. 4. 2011

Připravujeme magazín Festivaly 2/2011

První teplé jarní dny jsou ochutnávkou nadcházejícího léta a radostí s ním souvisejících, mezi které určitě patří i open air festivaly, kterých je v létě jako hub po dešti. Na rozdíl od hub letním festivalům déšť většinou nesvědčí. Přesto, ať prší nebo ne, po celé České republice se každé léto koná téměř nepřeberné množství festivalů. Aby si každý, kdo má zájem, mohl vybrat festival přímo na míru, připravuje naše vydavatelství druhé číslo magazínu Festivaly, které se zaměřuje na tyto letní akce!


Letní festivaly jsou kulturním zážitkem a současně výletem, jsou možností potkat se s přáteli i poznat nové lidi. Ať už je vaší prioritou kultura,workshopy, pobyt v přírodě či ve městě, zábava s přáteli, langoše nebo cokoliv jiného, magazín Festivaly 2/2011 pro vás bude užitečným rádcem. Podobně jako loni totiž přinese především přehlednou souhrnnou tabulku, ve které naleznete ty nejdůležitější informace o datech, žánru, místu konání a interpretech na jednotlivých festivalech. Byla by škoda propásnout letní akci, která vám padne jako ulitá, jen z pouhé nevědomosti. Ať už tedy obrážíte divadelní festivaly, alternativní nebo ty velké a osvědčené hudební akce, je magazín Festivaly určen právě vám.

Kromě přehledu festivalů najdete v chystaném časopise zajímavé články o nadcházejících akcích, rozhovory s interprety i organizátory a také anketu s návštěvníky různých festivalů, kterou se můžete nechat inspirovat. Buďte připraveni užít si léto kulturně!

S magazínem Festivaly je úzce propojen web festivaly-cesko.cz, který je každodenně aktualizován. Naleznete zde aktuální informace o festivalovém dění během celého roku a také kalendář blížících se akcí. Ty nejzajímavější informace a odkazy na soutěže najdete také na Facebooku!

festivaly: 2/2011
Uzávěrka inzerce: 23. května 2011
Datum vydání: 30. května 2011

Autor J.Z.Zpět