Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 6. 1. 2014

Chyba

Přichází nová festivalová sezóna

Sice se při pohledu z okna zdá, že zima tu s námi bude už napořád, vězte, že někde za horami se už chystá jaro, slunce a festivaly.


Sice se při pohledu z okna zdá, že zima tu s námi bude už napořád, vězte, že někde za horami se už chystá jaro, slunce a festivaly.

V březnovém vydání magazínu kult. najdete přílohu festivaly:, která tradičně přinese přehled jarních akcí, tipy na nejzajímavější z nich, které byste si rozhodně neměli nechat ujít a těšit se můžete i na rozhovory se zajímavými osobnostnosti současné kulturní scény.

Jste pravidelnými návštěvníky festivalů, máte rádi specifickou atmosféru těchto akcí a zároveň potřebujete mít přehled, aby vám nic neuniklo?

Hlavním těžištěm magazínu festivaly: je souhrnný přehled nejen festivalů, ale i dalších kulturních, společenských nebo outdoorových akcí na území celé České republiky. Vedle informační části s přehledným kalendářem najdete v magazínu i poutavé články, tipy a pozvánky. Nezbytnou součástí každého vydání je i rozhovor se zajímavou osobností spjatou s festivalovým děním a v neposlední řadě i soutěže o vstupenky a řadu dalších hodnotných cen.

Chystáte zajímavý festival, víte o akci ve vašem okolí, která by neměla uniknout pozornosti ostatních čtenářů? Kontaktujete nás!

Prohlédněte si aktuální číslo magazínu festivaly: zde!

Číslo 1/2014
Uzávěrka redakční části: 10. února 2014
Uzávěrka inzerce: 20. února 2014
Datum vydání: 27. února 2014

Autor RedakceZpět