Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 4. 7. 2019

Chyba

Prázdninový Kult s Aloisem Fišárkem

Konečně nastaly prázdniny a dovolené, čas, kdy se města obvykle vyprazdňují a lidé míří spíše ven do zeleně luk a lesů či modře rybníků, jezer a moří.


Konečně nastaly prázdniny a dovolené, čas, kdy se města obvykle vyprazdňují a lidé míří spíše ven do zeleně luk a lesů či modře rybníků, jezer a moří. Brno však i ve zdánlivě okurkové sezóně stále žije a nabízí množství zajímavých akcí. Ať už jde o hudební festivaly, letní kina či divadelní představení pod hvězdným nebem.
Co se týče toho posledního, můžete v červenci na Biskupském dvoře zhlédnout nové nastudování klasiky všech klasik - Romea a Julie v podání Městského divadla, na které vás zveme v jedné z recenzí. 
Fanoušci současné české beletrie si zase jistě rádi přečtou o novém románu jedné z nejoblíbenějších domácích spisovatelek dneška Aleny Mornštajnové. A dozvíte se zejména o fenoménu Laterny magiky, jíž je věnována výstava v Domě umění i titulní rozhovor s významným českým střihačem a laureátem mnoha Českých lvů Aloisem Fišárkem, který patřil k důležitým spolupracovníkům tohoto multimediálního divadla. 
Výstava Laterna magika - Dekonstrukce a aktualizace trvá jen do 28. července, proto ji nepropásněte. Stejně jako si nezapomeňte náležitě užít slunečné letní dny!

Autor Redakce,

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Zářijového číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 12. srpna 2019
Uzávěrka komerční inzerce: 19. srpna 2019
Datum vydání: 27. srpna 2019

Autor RedakceZpět