Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 27. 6. 2016

Chyba
Chyba

Prázdninový kult. se Skyline

Jestliže patříte mezi fanoušky tuzemských hudebních festivalů, slovo Skyline si nejspíš automaticky spojíte s populární kapelou. Také letos se společně se svými příznivci vyřádí na bezpočtu pódií. Mimo jiné proto, že nedávno vydali svou další desku. V titulním rozhovoru prázdninového vydání Kultu je řeč o ní i mnoha dalších zajímavých tématech.


Obrovskou celostátní událostí bude koncert legendárních Black Sabbath. S ním do určité míry souvisí také nasazení dokumentu Bůh ti žehnej Ozzy Osbourne do našich kin. Vyplatí se na něj zajít? Jak zjistíte z nejdelší recenze, rozhodně. Podobně jako stojí za to navštívit výstavu Mozart v muzeu v prostorách Moravského zemského muzea nebo si koupit a přečíst knižní novinku Petry Stehlíkové s trochu tajemným názvem Naslouchač.

Tradiční sadu jednoduchých otázek tentokrát zodpověděl Petr Marek, jehož skupina Midi Lidi se také hlásí s novým materiálem. V rubrice Představujeme dostal po čase opět prostor geniální kytarista Vladislav Bláha.

I zbytek prázdninového čísla magazínu překypuje zajímavými informacemi. Třeba o zajímavé kavárně Coffee Fusion nebo těch lákajících na festival Hrady CZ v čele s Kabátem. I tady se mimomochodem představí Skyline.

Součástí magazínu je obvyklý freetime, v němž samozřejmě nechybí množství programů a tipů na kulturní události.

Prázdninový kult. rozhodně stojí za to vzít do ruky, protože je téměř jisté, že široká škála témat přiměje k začtení se snad každého. A dost možná jej i inspiruje k návštěvě některé z nepřeberného množství blížících se kulturních událostí.

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:

Zářijové číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. srpna 2016
Uzávěrka komerční inzerce: 18. srpna 2016
Datum vydání: 29. srpna 2016

Autor RedakceZpět