Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 28. 6. 2014

Chyba
Chyba
Chyba

Prázdninový kult. s Danem Bártou

Prázdninové číslo magazínu kult. zaujme titulním rozhovorem s oblíbeným zpěvákem Danem Bártou, který má se svou kapelou Illustratosphere za sebou velmi úspěšné turné Maratonika Tour. Zavítali na něm i do menších českých měst, ale ani Brno nezůstalo stranou.


Do Brna v červnu vůbec poprvé zavítali také klasici britského heavy metalu Iron Maiden. Jeho recenze proto nemůže v Kultu chybět. Mezi ty další patří zhodnocení filmu Knězovy děti, který loni slavil velký úspěch na filmovém festivalu v Karlových Varech, a nakonec se se zpožděním dostal i do kin. Jeanu-Michelu Guenassimu přinesla proslulost už jeho literární prvotina. A zaujal i svým druhým románem, pojmenovaným Vysněný život Ernesta G. Co si hned po skončení divadelních prázdnin nenechat v Brně ujít? Myši Natalie Mooshabrové v Huse na provázku.

Ani toto číslo magazínu kult. však nestojí jen na recenzích. Tradiční otázky přibližující především vkus zpovídaného tentokrát zodpověděl majitel klubu Mersey Pavel Tesař. A autor populární rubriky Mlsná tužka zavítal do Kabaretu Špaček.

Z dalších článků stojí za pozornost například ten připomínající blížící se gastronomickou událost nazvanou Jídlo z blízka.

Součástí magazínu je obvyklý freetime, v němž samozřejmě nechybí množství tipů na kulturní události, a zároveň i magazín festivaly: s přehledem festivalového dění.

Prázdninový kult. rozhodně stojí za to vzít do ruky, protože je více než pravděpodobné, že široká škála témat přiměje k začtení se snad každého. A dost možná vás i inspiruje k návštěvě kina, divadla, koncertu nebo koupi zajímavé knížky.


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Zářijové číslo magazínu kult. s přílohou vzdělání+
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 11. srpna 2014
Uzávěrka komerční inzerce: 20. srpna 2014
Datum vydání: 27. srpna 2014

Autor RedakceZpět