Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 28. 6. 2012

Chyba
Chyba

Prázdninový kult. s Blackmore´s Night

Prázdninové číslo magazínu kult. zaujme titulním rozhovorem s legendárním kytaristou Ritchie Blackmorem a jeho manželkou Candice Night, se kterou tvoří ústřední duo kapely Blackmore´s Night, souborem aktuálních recenzí a tradičně i soutěžemi o mimořádně zajímavé ceny.


Díky recenzi si čtenáři mohou udělat obrázek o inscenaci HaDivadla Mamma Guerilla. Hodnocení se dočkalo i nové album populární české kapely Buty a kontroverzní snímek Iron Sky. Recenzována je hned trojice knižních novinek, Válka Hluku Patricka Nesse, Amsterdam Iana McEwana a Fackovaní andělé Josefa Fraise.

Soutěžit mohou čtenáři o několik typů vstupenek. Letní festivaly zastupuje možnost zadarmo navštívit Festival Špilberk, Open Air Festival Trutnov a gastronomické Slavnosti Jídlo z blízka. Nabízí se i možnost vyhrát vstupenku na výstavu Járy Cimrmana v Semilasse nebo volný vstup do brněnského lanového centra a letního kina Na Dobráku.

V rubrice Mlsná tužka tentokrát redaktor zavítal do orientální restaurace s jednoduchým názvem Kupé.

Součástí magazínu je obvyklý freetime a tentokrát i festivaly:, jejichž ústředním bodem je samozřejmě obsáhlá tabulka blížících se festivalů a kulturních akcí.

Prázdninový kult. tak mimo obvyklého množství zážitků kulturních nabízí přehledný výhled do možností příjemně stráveného času v dalších měsících.


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Zářijové číslo magazínu kult. s přílohou vzdělání+
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. srpna 2012
Uzávěrka komerční inzerce: 20. srpna 2012
Datum vydání: 27. srpna 2012

Autor RedakceZpět