Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 20. 10. 2010

Podzimní číslo magazínu vzdělání 2/2010

S prvními zářijovými dny je tu i nové, podzimní číslo magazínu vzdělání, který je plný zajímavého a praktického čtení. V rozhovoru blíže poznáte ex-ministra školství Ondřeje Lišku a v článcích se dozvíte třeba to, jak můžete sami sebe motivovat k úspěšnému zvládnutí cizího jazyka!


Ondřej Liška se v rozhovoru rozpovídal o studiu cizích jazyků, o celoživotním vzdělávání i úskalích výchovy dětí rodiči různých národností. A mimo jiné přináší zaručenou radu, jak nový jazyk spolehlivě ovládnout – začtěte se na straně 4!

V článku Don‘t Give Up jsme pro vás vybrali několik tipů z knížky připravené týmem jazykové školy Pelikán, která radí studentům i učitelům, jak nejlépe motivovat k úspěšnému dokončení jazykového kurzu. Vyzkoušejte si tyto často zábavné triky sami na sobě!

Více o tom, že státní a veřejné vysoké školy nejsou jedinou cestou, jak dosáhnout vyššího vzdělání, se dozvíte v článku Privátní školy. Soukromé vysoké a vyšší odborné školy nabízejí široké spektrum oborů a také praxe během studia, takže absolvent odchází ze školy prakticky vybaven.

Nejen studentům přinášíme přehled slev na dopravu, ubytování, stravování i zábavu, které mohou získat po předložení karty ISIC! Pro ty, kteří již nestudují, ale ještě jim nebylo dvacet šest let, je připravena karta IYTC, se kterou mohou využívat stejná zvýhodnění, a to i při nákupu on-line. Slevu uplatníte například v brněnském knihkupectví Knihy Dobrovský, kde najdete potřebné učebnice!

Víte, jak vést poradu? Nebo jak správně upravit oficiální dokument? V průběhu podzimu můžete navštívit několik školení vedených novou metodou, která vám nedovolí naučené znalosti okamžitě zapomenout, jak tomu často bývá.

V magazínu vzdělání najdete jako obvykle praktický adresář a tabulky s přehledy jazykových, tanečních a vysokých a vyšších odborných škol, doplněné mapou. Stejně jako v zářijovém magazínu kult. přinášíme i ve vzdělání malou ochutnávku nového designu našich titulů na obálce a v tiráži časopisu. Jak se vám líbí? Dejte nám vědět na redakce(at)kult.cz!

Autor RedakceZpět