Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 22. 11. 2010

Magazín Vánoční dárky 2010

Už se zase blíží čas, který mají děti tak rády a dospělákům někdy způsobuje šediny – Vánoce! Stromeček za vás nekoupíme, cukroví nenapečeme, ale rádi bychom vám aspoň poradili, jak si letos usnadnit výběr vánočních dárků pro své blízké. Druhý ročník magazínu Vánoční dárky přináší zajímavé a originální tipy na nejlepší dárky!


V magazínu, který vyšel 18. listopadu 2010, najdete vánoční anketu, kde se s námi zajímaví lidé spjatí s Brnem podělili o své vzpomínky na nejlepší (či nejhorší) dárky z dětství a dali nám své tipy na dárky, které rádi věnují. Vedle inspirativních nápadů vás v anketě čeká i trocha nostalgie a také malé moudro z úst herce Aleše Slaniny: Hlavně v klidu!

O tom, kam se letos vydat na vánoční trhy, si můžete přečíst v článkuVánoční trhy nejen v Brně. Už tento týden se na náměstí Svobody rozsvítí strom, který má krásnou tradici těsně spjatou s kulturní minulostí Brna. Pokud ji neznáte, začtěte se na straně 6! Adventní čas bude bohatý i na koncerty, divadelní představení nebo tématické výstavy – výběr z nich najdete na straně 7.

A jaké dárky pořídit pod stromeček? Inspirujte se našimi tipy – ať už vybíráte dárek pro děti, rodiče, přátele nebo kolegy, mezi našimi nápady si určitě vyberete. Populární jsou tzv. zážitkové dárky – ať už je to ochutnávka vín, kurz vaření nebo koncert. A některými dárky můžete udělat nejen radost, ale také jimi pomoci – např. výrobky společnosti UNICEF mohou přinést dar života dětem z méně šťastných rodin nebo částí světa.

Přejeme vám klidný čas adventu a veselé Vánoce!

Autor Media HillZpět