Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 14. 1. 2011

Magazín Festivaly 1/2011

Přestože by se v těchto pošmourných tmavých dnech mohlo zdát, že čas festivalů je nekonečně vzdálený, není to pravda. Pravidelně konané kulturní akce totiž nejsou pouze letní záležitostí, mohou prosvětlit a prohřát celý váš rok. Aby se tak stalo, nabízíme vám první letošní číslo magazínu festivaly:


Těšíte se na hudební, divadelní i filmové festivaly, malé i velké, známé i neznámé? S plánováním Vám pomůže právě vycházející magazín, jenž vás zorientuje v tom, kdy a kde se konají ty nejzajímavější akce roku 2011. Obsahuje totiž přehlednou tabulku, ve které se dozvíte ty nejpodstatnější informace o celoročním festivalovém dění v České republice. Můžete se také nechat inspirovat anketou, v níž najdete odpovědi různorodé směsice lidí, nebo tipy na netradiční akce.

Velké letní festivaly už začínají prodávat vstupenky a zveřejňovat své haedlinery. V našem magazínu se dozvíte, které zásadní hvězdy navštíví české festivaly v nadcházejícím půl roce a vězte, že je na co se těšit.

festivaly: 2/2011
Letní číslo magazínu festivaly: bude obsahovat především přehled letních festivalů a informace o programech a interpretech.

Uzávěrka inzerce: 13. května 2011
Datum vydání: 20. května 2011

Autor J.Z.Zpět