Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 20. 10. 2014

Chyba
Chyba

Magazín bydlíte* o zdravém spaní

V říjnu vyšlo ve zcela nové podobě první letošní číslo magazínu bydlíte*. Novinkou je jeho grafická podoba i obsah. Součástí magazínu je příloha nazvaná jednoduše Reality, která se vždy zaměří na jednu zajímavou brněnskou lokalitu.


Každý člověk stráví přibližně třetinu svého života v posteli. I proto se první číslo magazínu bydlíte* ve svém nejrozsáhlejším článku věnuje tématu zdravého spaní. Čtenář se díky němu dozví mnohé zajímavosti, jelikož i tento obor se rychle vyvíjí. Další článek se zabývá takzvaným živým bydlením, které úzce souvisí s tradičním čínským učením Feng-šuej.


Po tomto rozhovoru s projektantem Petrem Buráněm následuje další, tentokrát s Bohdanou Filippi, majitelkou prodejny Saffron Brno. Shrnuje v něm mimo jiné výhody tvorby základního nábytku z čistě přírodních materiálů.

Magazín se zaměřuje také na problematiku nabídky a výběru správných realit. Tu konkretizuje účelně pojmenovaná příloha umístěná z druhé strany časopisu. Reality jsou souhrnem velmi zajímavých nabídek na prodej nebo pronájem bytů, rodinných domů a například i stavebních ploch na jižní Moravě. Ústřední lokalitou se tentokrát staly brněnské Řečkovice.

Oba magazíny nabízí zájemcům o kvalitní a pohodlné bydlení mnoho užitečných rad a informací. A těch v oblasti spokojeného domova není nikdy dost.


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:

Listopadové číslo magazínu bydlíte* s přílohou Reality zaměřenou na lokalitu Žabovřesky
Redakční uzávěrka: 7. listopadu 2014
Uzávěrka inzerce: 11. listopadu 2014
Datum vydání: 18. listopadu 2014

Autor RedakceZpět