Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 4. 12. 2014

Chyba
Chyba

Magazín bydlíte* o úsporách při vytápění domu

V prosinci vyšlo druhé letošní číslo magazínu bydlíte*. Jeho grafická podoba i obsah navazuje na nedávné změny, které se odrazily už v čísle říjnovém. Součástí magazínu je proto i tentokrát příloha nazvaná jednoduše Reality, zaměřující se na jednu zajímavou brněnskou lokalitu. Tou je tentokrát Bystrc.


Redaktoři magazínu si samozřejmě uvědomují, že v zimním období s bydlením úzce souvisí vytápění domovů. Proto tomuto tématu věnují většinu článků čísla. Čtenář se tak postupně dozví, jak při vytápění rodinného domu ušetřit, jak snížit svůj účet za vytápění, nebo o zdravotních problémech, které s životem mezi zdmi zatepleného domu docela překvapivě mohou souviset.

Příloha Reality umístěná ze zadní strany časopisu nejprve nabídne několik vybraných realitních tipů nejen na území Brna. Poté v krátkosti představí kouzla bydlení v městské části Bystrc, mezi něž patří mimo jiné dostupnost přírody.

Toho, kdo se k prodeji vlastní nemovitosti teprve chystá, upozorní závěrečný článek na několik zásad, které by prodávající neměl opomenout.

Oba magazíny také tentokrát nabízí zájemcům o kvalitní a pohodlné bydlení mnoho užitečných rad a informací. A těch v oblasti spokojeného domova není nikdy dost.


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Únorové číslo magazínu bydlíte* s přílohou Reality
Redakční uzávěrka: 6. února 2015
Uzávěrka komerční inzerce: 11. února 2015
Datum vydání: 16. února 2015

Prohlédněte si aktuální číslo magazínu bydlíte* zde!

Autor RedakceZpět