Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 1. 11. 2010

Listopadový kult. se Zuzanou Lapčíkovou

V pozitivně oranžovém listopadovém čísle magazínu kult. vám přinášíme rozhovor s cimbalistkou Zuzanou Lapčíkovou, která prožívá umělecky nabitý podzim – dokončuje své vánoční album, vystupuje v klubech i na festivalech, vyučuje hudební výchovu a věnuje se rodině. Začtěte se do povídání o cimbálu i bigbítu!


S divadelními recenzemi se podíváte na prkna divadelního studia Marta, kde se objevila nová studentská divadelní krev a podle představení Trůn pro královny je opět kvalitní. S další recenzí navštívíte HaDivadlo, kde podruhé premiérují Čapkovu Věc Makropulos.

Hudební recenze vás zavede na koncert legendárního účastníka ještě legendárnějšího Woodstocku – Joe Cockera. Pro rodiče menších dětí je připravená recenze na nové představení s loutkami v Divadle Radost, kde se dozvíte, Co se stalo v Maňáskově.

Z filmů jsme pro vás vybrali recenzi na snímek RED, akční komedii s vynikajícím „oldschoolovým“ obsazením. Nezapomněli jsme ani na dvě zásadní výstavní události brněnského podzimu – cestopisnou výstavuŠangri-la v Olympii přibližující exotickou Indonésii a unikátní prezentaci děl nekonformního fotografa Joela-Petera Witkina v Domě umění.

Ani s havrany krákajícími nad městem a ranní jinovatkou se možnosti kulturního vyžití v Brně neúží – prolistujte si listopadový kult., který vám v pravidelných rubrikách nabídne přehled těch nejlepších událostí měsíce. A nezapomeňte s námi soutěžit – hrajeme o vstupenky a knížky, které vám jistě zpříjemní studené večery!

Autor Media HillZpět