Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 28. 10. 2016

Listopadový kult. s Arnoštem Goldflamem

Významná osobnost českého kulturního života Arnošt Goldflam letos oslavila kulaté sedmdesáté narozeniny. Při této příležitosti s ním listopadové vydání magazínu kult. přináší do určité míry bilanční rozhovor. Stejně jako jeho protagonista se ani jednotlivé otázky rozhodně neohlížejí pouze zpět. Stejný prostor je tudíž věnován i současnosti a budoucnosti člověka, který je stále činný na mnoha uměleckých frontách.


Významná osobnost českého kulturního života Arnošt Goldflam letos oslavila kulaté sedmdesáté narozeniny. Při této příležitosti s ním listopadové vydání magazínu kult. přináší do určité míry bilanční rozhovor. Stejně jako jeho protagonista se ani jednotlivé otázky rozhodně neohlížejí pouze zpět. Stejný prostor je tudíž věnován i současnosti a budoucnosti člověka, který je stále činný na mnoha uměleckých frontách.


Listopadové číslo kultu však není pouze o Arnoštu Goldflamovi. Své čtenáře zcela jistě potěší tím, že výjimečně nabízí hned dva rozhovory spadající do rubriky Představujeme. Redaktoři vyzpovídali duchovního otce cestovatelského festivalu Kolem světa Karla Wolfa ai brněnského výtvarníka Mariana Pallu. Do značné míry se jedná o potvrzení skutečnosti, že letošní podzim je v srdci Moravy skutečně velmi bohatý na kulturní příležitosti.

Odpovídají tomu také převážně pochvalné recenze výstavy věnované legendárnímu Gregoru Johannu Mendelovi, divadelní inscenaci Veronika a románu Kočičí host, ale také tradiční Sondáž, ve které se v rámci upozornění na svůj chystaný koncert svěřil se svými preferencemi hudebník Robert Křesťan.

Značné penzum informací čeká opět i na ty čtenáře, kteří berou magazín do ruky kvůli článkům o zajímavých gastronomických místech. Dozvědí se, zda stojí za to navštívit kavárnu Caffé Trieste nebo se přihlásit do školy Vaření hravě.

Součástí magazínu je obvyklý freetime a pochopitelně také množství tipů napříč kulturním spektrem. Kam za uměleckým zážitkem? Kult. jako vždy rád poradí.

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Prosincové číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. listopadu 2016
Uzávěrka komerční inzerce: 18. listopadu 2016
Datum vydání: 28. listopadu 2016

Autor RedakceZpět