Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 27. 12. 2010

Lednový kult. s Rudolfem Švaříčkem (2010)

Ledové číslo přináší rozhovor s cestovatelem Rudolfem Švaříčkem jak jinak než o dálkách a exotických zemích, ale také o domově. Pokud se necháte inspirovat a dáte si cestovatelská předsevzetí do nového roku, zaujme vás jistě článek o veletrzích Go a Regiontour, které se budou konat v polovině ledna na brněnském výstavišti.


Za kulturními zážitky se do vzdálených končin vydávat nemusíte. V recenzích na knihy Sejdeme se na hřbitově a PopCo se octnete ve světě literatury, mezi nájemné vrahy se dostanete s recenzí na film Američan, cestovat do minulosti můžete  v Uměleckoprůmyslovém muzeu prostřednictvím obrazůKamila Lhotáka a do krajiny dětství vás zavedou recenze na nové album 3B Bongo BonBoniéra a na nový muzikál Marry Poppins. Pokud po jakémkoli výletě dostanete hlad, můžete navštívit restauraci Deja vu, kde již před vámi byla naše Mlsná tužka. To samozřejmě není všechno, jako vždy máte na výběr z celé řady programů kulturních zařízení. 

Novinkou je množství soutěží v rubrice Nenechejte si ujít!, v lednu můžete zasláním sms se správnou odpovědí na soutěžní otázku vyhrát vstupenky na 5 různých akcí. Více se dozvíte na adrese www.kult.cz/divadlo-kino-hudba/souteze.

Kult do nového roku vstupuje s novou, elegantnější podobou. Věříme, že se vám elegantnější design bude líbit.

Autor J.Z.Zpět