Mediahill.cz

Právě se nacházíte:      Archiv článků
Náhled článku

Datum vložení 24. 12. 2017

Chyba
Chyba

Lednový Kult. s Darjou Šmídovou

S nástupem nového kalendářního roku 2018 s námi vstupte také do nové etapy brněnské kulturní nabídky. Ta bude jako vždy pestrá.


S nástupem nového kalendářního roku 2018 s námi vstupte také do nové etapy brněnské kulturní nabídky. Ta bude jako vždy pestrá. 

Přestože zima prakticky teprve začíná, s postáváním u stánků s punčem je po Vánocích z velké části konec, a proto vzhůru do tepla divadelkin galerií! Proč však také nezajít na dobrou horkou kávu? S Kateřinou Eichlerovou se podíváme do staronové Jazzové kavárny Podobrazy, která nedávno otevřela ve zrekonstruované tržnici na Zelném trhu. Do BuranTeatru na inscenaci Něžná tentokrát zve Klára Tesařová. Redaktor Robert Žďárský vás zase vezme na daleké cesty prostřednictvím rozhovoru s Darjou Šmídovou ze známé cestovní kanceláře Livingstone. A když už jsme u cestování, zavítáme také do daleké Afriky, a to spolu se spisovatelkou Hanou Hindrákovou, jejíž romány Karibu Keňa, Očarovaná či Smrtící byznys se odehrávají právě na černém kontinentu. Nebude tedy chybět příjemná pohoda ani napětí. To vše v lednovém Kultu!
Autor Redakce,

 

Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Únorové číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. ledna 2018
Uzávěrka komerční inzerce: 18. ledna 2018
Datum vydání: 27. ledna 2018

Autor RedakceZpět